Reklama

To oni zostali laureatami gminnego etapu Samorządowego Konkursu Nastolatków - Ośmiu Wspaniałych

Młodzi ludzie, którzy zmieniają świat na lepsze, a co więcej widzą w tym świecie potrzebę okazywania empatii i dobra We wtorek 23 czerwca w myślenickim magistracie odbyła się gala podsumowująca etap gminny  Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” .

Konkurs, to wyjątkowa inicjatywa, która od lat promuje młodych ludzi angażujących się w wolontariat, pomoc potrzebującym oraz działania na rzecz lokalnej społeczności. Laureaci konkursu udowadniają, że wiek nie ma znaczenia, gdy w grę wchodzą dobre serce, empatia i chęć niesienia pomocy innym. To osoby, które poświęcają swój czas, energię i talent, by wspierać potrzebujących, organizować akcje społeczne i inspirować swoich rówieśników do działania.

Reklama

 

Tegoroczni laureaci etapu gminnego:

- Antoni Kucharczyk (Zespół Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach)

- Hanna Frączek (Zespół Placówek Oświatowych w Borzęcie)

- Marek Górka (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zasani)

- Alicja Hodurek (Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach)

- Kacper Jania (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Porębie)

- Maksymilian Jacek (Niepubliczna Szkoła Podstawowa Neo Montessori School w Myślenicach)

- Maja Kochańska (Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach)

- Martyna Tomal (Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach)

Reklama

 

Do ogólnopolskiego etapu konkursu został wytypowany Antoni Kucharczyk absolwent I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Myślenicach


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2026 07:53
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo myslenice-itv.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości