Reklama

Wiśniowa. Przedszkole czeka rozbudowa. W obiekcie znajdzie się także miejsce na żłobek


Dzięki zgodzie Komisji Europejskiej na przesunięcie środków oraz decyzji Zarządu Województwa Małopolskiego na przeznaczenie finansów na listę rezerwową rewitalizacji, Gmina Wiśniowa otrzyma blisko 3,2 mln na rozbudowę i przebudowę budynku przedszkola w Wiśniowej.





Dofinansowanie zrealizowane będzie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Projekt zakłada przebudowę istniejącego budynku oraz dobudowanie nowej części. W obiekcie znajdzie swoje miejsce również żłobek dla młodszych dzieci.

Reklama




Dzięki tym działaniom powstanie nowoczesny, przyjazny i dostosowany do potrzeb obiekt dla 125 dzieci. Trwają przygotowania do ogłoszenia przetargu. Serdecznie dziękujemy Zarządowi Województwa Małopolskiego za okazane wsparcie i troskę o najmłodszych mieszkańców naszej gminy- czytamy w komunikacie gminy Wiśniowa w mediach społecznościowych.






















Inf. Gmina Wiśniowa



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo myslenice-itv.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości