To była akcja z serca i dla tych, którzy sami o pomoc poprosić nie potrafią. Szymon Piechota, znany wszystkim jako „Papirek”, zainicjował w WTZ wewnętrzną zbiórkę na rzecz psiaków z fundacji Przytul Sierściucha. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności udało się zebrać 649 zł, za które zakupiono solidny zapas karmy. Finałem inicjatywy była wizyta w fundacji i wyjątkowy, autorski rap Szymona dedykowany bezdomnym czworonogom.
Pomagać może każdy, a razem można naprawdę wiele. Udowodnił to Szymon Piechota, uczestnik WTZ, znany wszystkim jako „Papirek”, który zainicjował niezwykłą akcję wsparcia dla bezdomnych zwierząt. Szymon zorganizował wewnętrzną zbiórkę na rzecz psiaków ze Stowarzyszenia Przytul Sierściucha w Myślenicach. Do inicjatywy włączyła się cała społeczność WTZ, dzięki czemu udało się zebrać 649 zł. Za tę kwotę zakupiono solidny zapas karmy, który trafiła do potrzebujących czworonogów.
Akcja była nie tylko konkretną pomocą dla zwierząt, ale również pięknym przykładem wrażliwości, zaangażowania i odpowiedzialności społecznej. Szymon pokazał, że chęć działania, dobry pomysł i otwarte serce wystarczą, aby zrobić coś ważnego dla innych. To inicjatywa, która przypomina, że pomoc nie zawsze musi mieć wielką skalę, aby miała ogromne znaczenie. Liczy się gest, konsekwencja i ludzie, którzy chcą się włączyć.
Finał akcji miał wyjątkowy charakter. Podczas wizyty w Stowarzyszeniu Przytul Sierściucha Szymon zaprezentował swój autorski utwór – specjalny "Rap dla psiaków". Był to szczery i mocny numer prosto z serca. W swoim występie Szymon opowiedział o losie bezdomnych czworonogów, zachęcał do wspierania schronisk i fundacji oraz przekazał mnóstwo pozytywnej energii wolontariuszom i podopiecznym fundacji. Muzyka w wykonaniu „Papirka” stała się czymś więcej niż występem. Była apelem o pomoc, dowodem odwagi i pokazem talentu, który może służyć dobrej sprawie.
Za pomysł, za odwagę, za autorski tekst, za zaangażowanie i za wielkie serce dla zwierząt. Podziękowania należą się wszystkim, którzy wsparli zbiórkę i dołożyli swoją cegiełkę do tej inicjatywy. Ta akcja pokazała jedno bardzo wyraźnie: pomagać może każdy, a razem mamy wielką moc.
Kto wie, może „Rap dla psiaków” to dopiero początek większej trasy koncertowej pod hasłem pomagania?
FILM: WTZ MYŚLENICE
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze