Na sobotę 27 czerwca przewidziane jest oficjalne otwarcie nowego węzła na zakopiance w Myślenicach. Dwa dni później bo w poniedziałek 29 czerwca nastąpi zwężenie zakopianki koło nowopowstałej kładki dla pieszych.
W poniedziałek zaczniemy też ostatnie prace na zakopiance związane z budową węzła w Myślenicach. Będziemy montować barierę energochłonną w pasie pomiędzy jezdniami koło nowej kładki dla pieszych. Prace potrwają od poniedziałku (29 czerwca), godziny 8:00, do środy (1 lipca) wieczorem. Na początek zamkniemy lewy pas ruchu w kierunku Zakopanego, kierowcy będą mieli do dyspozycji prawy pas. We wtorek otworzymy lewy pas ruchu na Zakopane, a prace przeniosą się na jezdnię do Krakowa – w tym kierunku kierowcy pojadą jednym, prawym pasem- informuje Kacper Michna z krakowskiego oddziału GDDKiA
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze