
Szukasz wiedzy, rozrywki, wytchnienia, motywacji, porady…?
Znajdziesz je w bibliotece!
Miejska Biblioteka Publiczna w Myślenicach zaprasza swoich Czytelników do wspólnego świętowania XVIII Tygodnia Bibliotek. Od 8 do 15 maja 2021 r. na kanale Biblioteki w sieci Youtube emitowane będą krótkie zagadki filmowe. W każdej z nich zaprezentowany zostanie przynajmniej jeden bohater – prosto z kart naszych najpopularniejszych książek!
Intrygujące, zaskakujące i zabawne zagadki to jeszcze nie wszystko! Właściwie to zaledwie wstęp – wstęp do konkursu, w którym zostanie wyłonionych aż 10 laureatów.
Co trzeba zrobić, by wziąć w nim udział? Szczegóły na stronie biblioteki: https://biblioteka.myslenice.pl/2021/05/07/znajdziesz-mnie-w-bibliotece-konkurs/

Więcej informacji na stronie facebook biblioteka Pedagogiczna

Więcej szczegółów związanych z Tygodniem Bibliotek na facebook biblioteka

Jest miejscem otwartym i przyjaznym dla wszystkich czytelników. Księgozbiór składa się z ponad 20 tys. książek o różnej tematyce. Czytelnik znajdzie pozycje z literatury popularnonaukowej, beletrystykę, biografie, reportaże, książki religijne, poradniki, lektury, poezję.

Z okazji Tygodnia Bibliotek na profilu facebokowym czeka na czytelników wiele niespodzianek: facebook biblioteka
Siedzibą biblioteki głównej jest Lubień, w pozostałych wsiach funkcjonują filie biblioteczne. Więcej aktualności również na stronie facebook biblioteka Lubień.


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał: Youtube
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze