Reklama

Zapraszamy na podwieczorek do Głogoczowa. Gość specjalny pisarka Mirosława Kareta


GŁOGOCZÓW: Zapraszamy na specjalny podwieczorek do Głogoczowa, który odbędzie się 27.06.2019 . Wydarzenie będzie miało miejsce w ramach „Wytwórni pozytywnej energii”, nowego projektu skierowanego do mieszkańców Głogoczowa. Gościem specjalnym będzie Mirosława Kareta.





Mirosława Kareta, pisarka nowego pokolenia, - jest historykiem i dziennikarką. Pracowała jako reporter w „Dzienniku Polskim” oraz redaktor niemieckojęzyczny, nagrywała i pisała książki.  Mieszkając wiele lat w Niemczech zbadała różne źródła mówiące o związkach Polek i Niemców, bądź Polaków i Niemek. Autorka książki „Pokochałam wroga”, w której opisuje realia życia w wojennym Krakowie oraz historię związku Polki z Niemcem. Kolejne części Sagi Rodu Petrycych  to: „Bezimienni”, „Teczka”,  a w styczniu 2019r. ukazała się ostatnia część ”Próba miłości”.

Reklama




Saga Rodziny Petrycych dostępna jest w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach oraz w filii bibliotecznej w Głogoczowie.





Do Głogoczowa serdecznie zapraszają: Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogoczowie oraz Wiejski Dom Kultury.





*Podwieczorek z Mirosławą Karetą jest jednym z działań w ramach „Wytwórni Pozytywnej Energii” realizowanej w ramach Inicjatywy Lokalnej 2019 Miasta i Gminy Myślenice.







Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo myslenice-itv.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości