Reklama

Gmina Raciechowice. Sala Widowiskowa oficjalnie otwarta i oddana do użytku !

Gmina Raciechowice ma własną salę widowiskową. Salę ze sceną, kulisami osłoniętymi kurtyną, widownią i zapleczem technicznym. Salę w której z powodzeniem mogą odbywać się różnorodne wydarzenia od koncertów przez spektakle, konferencje, wernisaże czy prezentacje i spotkania. W niedzielę 24 marca odbyło się jej oficjalne otwarcie.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/03/2024 13:34
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości