Gmina Raciechowice ma własną salę widowiskową. Salę ze sceną, kulisami osłoniętymi kurtyną, widownią i zapleczem technicznym. Salę w której z powodzeniem mogą odbywać się różnorodne wydarzenia od koncertów przez spektakle, konferencje, wernisaże czy prezentacje i spotkania. W niedzielę 24 marca odbyło się jej oficjalne otwarcie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze