Starostwo Powiatowe w Myślenicach, sfinansowało zakup materiałów, które, są wykorzystywane do szycia maseczek przez wolontariuszy. Jak informuje powiat myślenicki w mediach społecznościowych, w ten sposób koszty maseczek są o wiele niższe, a nadal zachowują one pełne standardy bezpieczeństwa.
Wczoraj w ramach akcji "Maseczki dla mieszkańców" , 2000 szt. maseczek zostało przekazanych naczelnikowi Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach, nadkom. Jackowi Madejskiemu, aby funkcjonariusze policji mogli rozdawać je mieszkańcom. Policjanci podczas służby będą rozdawać maseczki tym, którzy ich potrzebują. Będą prowadzić działania prewencyjne i przekonywać, że trzeba i warto je nosić.

Dzięki współpracy powiatu myślenickiego z wolontariuszami i ludźmi dobrej woli, już niebawem kolejne partie maseczek zostaną rozdane mieszkańcom powiatu!Jeśli macie ochotę dołączyć do tej akcji, i rozdawać nasze maseczki w ramach wolontariatu, napiszcie do nas na adres [email protected]. Dziś szczególnie chcemy także podziękować tym, którzy odpowiedzieli na nasz apel i jako wolontariusze szyją, z zakupionych przez nas materiałów, maseczki ochronne- mówi starosta Józef Tomal.
Podziękowania od władz powiatu myślenickiego powędrowały do:
DZIĘKUJEMY ❗
➡ FIRMIE ROGERS z Dobczyc, która dziś przekazała nam 1000 sztuk uszytych maseczek ochronnych
➡ WOLONTARIUSZOM, którzy szyją maseczki ochronne:
- Studenci wydziału zamiejscowego w Myślenicach Staropolskiej Szkoły Wyższej Staropolska Szkoła Wyższa - Old Polish University Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach - Wydziała Zamiejscowy w Myślenicach
- Radni Gminy Tokarnia (koordynator Agnieszka Buda Zembol)
- Koło Gospodyń i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Tokarni
- Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Krzczonów
- Pracownia Krawiecka Anna Wróbel z Krzczonowa
- Sabina Gawlak-Dziadkowiec ( Nasza Gmina Tokarnia)
- Pracownia krawiecka Decorpasja z Tokarni
- Zespół Placówek Oświatowych Głogoczów
- Zakład Krawiecki Almatex Andrzej Maj Poznachowice Dolne
- Burtan Danuta - dyrektor Gminny Ośrodek Kultury w Lubniu i przyjaciele
- FPUH Iwoni Zakład Krawiecki Lemiecha Iwona Import – Eksport z Sułkowic
- Katarzyna Hartabuz Stroje i Rękodzieło Ludowe Glichów
- Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Kultura i My Wiśniowa
- Helena Tomasik Trąbki
- Janina Dybizbańska
- Ewa Leśniak Myślenice
- Grażyna Kania Stadniki.
ŹRÓDŁO: Starostwo Powiatowe w Myślenicach
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze